Gazetari grek sulmohet me vezë dhe kos (VIDEO)
Gazetari Panagiotis Bourchas, është vënë nën shënjestrën e një grupi manifestuesish, pasi një javë më parë ai kishte intervistuar zëdhënësin e një organizate të ekstremit të djathtë.

NNë një trasmetim të drejtëpërdrejtë, gazetari ka qënë nën shënjestrën e vezëve dhe të kosit, ndërkohë që protestuesit hidhnin parulla kundër tij.

Ai është detyruar të lerë përgjysmë emisionin dhe të zëvëndësohet nga një kolegu i tij. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2012, ora 14:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori