Gratë mendojnë se është plak dhe i vërsulen, por habiten nga ajo që shohin (VIDEO)
Pëlqej
Një video e publikuar në Facebook, shfaq një kamerë të fshehur me një plak.

Burri në video, që në fakt është i maskuar si plak, ka aftësi të pabesueshme akrobatike.

Ai bëhet kinse po i bie shkopi në tokë dhe kur njerëzit afrohen për t’i ndihmuar, ai nuk pranon ndihmën dhe rrotullohet prapa në mënyrë të pabesueshme.


Shtuar më 12/09/2018, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori