‘Grabitėsit e Selitės’, profesionistė nė grabitjen e kazinove (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Edhe pse ka kaluar njė vit nga grabitja e njė kazinoje nė rrugėn ‘Irfan Tomini’ nė kryeqytet, policia ende nuk ka arrestuar asnjė tė dyshuar pėr kėtė ngjarje. "News 24" sjell pėr shikuesit videon e regjistruar nga kamerat e sigurisė ku shihet qartė ndėrhyrja e dy personave tė armatosur, tė cilėt mendohet tė jenė tė moshės rreth 20 vjeē qė depėrtojnė brenda ambienteve tė kazinosė dhe arrijnė t’i marrin operatorit tė gjitha paratė e xhiros.

Dy personat qė duken nė kėto pamje qė tashmė njihen si grupi i ‘Grabitėsve tė Selitės’ mendohet tė kenė kryer vetėm nė zonėn mes ‘Pallatit me Shigjeta’ dhe Urės sė ‘Vasil Shantos”, mbi 8 grabitje dhe nė total, kėta persona akuzohen pėr mbi 15 grabitje tė kryera. Dyshohet se kėta persona janė tė dyshuarit kryesor dhe pėr dy grabitjet e fundit nė kryeqytet qė kapin vlerėn monetare prej rreth 400 mijė lekėsh tė reja.
Shtuar më 21/09/2013, ora 17:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.