Gota (VIDEO)
Trajner për menaxhimin e stresit, doli para të pranishmëve me një gotë në dorë dhe pyeti: Sa e rëndë është kjo gotë?

Përgjigjet varionin nga 200 në 300 gramë

Ai tha: Pesha varet nga sa kohë e mbajmë në dorë.

Nëse e mbaj një minut atë nuk e ndjejmë fare, por nëse e mbaj për një ditë do ta ndjej krahun të paralizuar.

Kështu janë edhe streset e hallet e përditshme. Nëse mendojmë vetëm një çast, nuk e ndjejmë, por nëse mendojmë gjithë ditën ato do të na mbysin. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2017, ora 18:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori