Sazan Guri: Viçin e kam kushëri të 7-të (VIDEO)
Pëlqej
Ambientalisti i njohur Sazan Guri mbetet një ndër personat më interesantë në Shqipëri, kjo për shkak të karakterit, angazhimeve dhe të batutave të tij të veçanta.

Gjatë një intervistë në “Top Shoë” Sazan Guri ka bërë një deklaratë gati të habitshme.

Ai ka deklaruar se tashmë është kthyer në një vegjetarian po konsumon vazhdimisht mish pule për shkak se ajo sipas tij ka më pak mend.

Ndërsa Sazan Guri u shpreh kundër therjes së viçave duke deklaruar se viçi është kushëri i shtatë me njeriun.

“Pula ka më pak mend dhe dëmi është shumë herë më i vogël, ndërsa viçi është 5 milionë vjet o mik, e kemi kushëri të shtat녔-deklaroi Sazan Guri. /albeu.com/

Shtuar më 07/12/2017, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori