“Godet” Eduart Ndocaj: Dëshira ime është të burgoset Meta…(VIDEO)
Pëlqej
Ish-aleati i Bashës, Eduart Ndocaj i ka sjellë një tortë nënkryetarit të partisë që ai drejton me rastin e ditëlindjes.

Teksa i ka ndezur qirinjtë e tortës, Ndocaj i ka kërkuar nënkryetarit të mendojë një dëshirë para se t’i fikë ato. “Dëshiroj të burgoset Meta”, tha ai, dhe Ndocaj që ia kthen: Amin! /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2017, ora 19:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori