Gjyshja shqiptare që po bën xhiron e rrjetit, përgjigja epike ndaj gazetarit: Pres të martohem (VIDEO)
Në këtë situatë në të cilën ndodhet vendi jonë për momentin duket sikur nuk ka vend për shaka dhe batuta.

Por kjo gjyshe kaq e lezetshme shqiptare nuk mendon kështu.

Në një situatë kaosi në Durrës, ku të gjithë banorët janë drejtuar nga institucionet shtëterore për të gjetur zgjidhje, një prej gazetarëve i drejtohet nje zpnje të moshuar.

Nëne çfarë po bën këtu?, e pyet gazetari.

"Presmartohem", ja kthen zonja duke shkaktuar shumë të qeshura dhe gjithashtu video është shpërndarë me shpejtësi në rrjet./albeu.com/
Shtuar më 02/12/2019, ora 09:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori