Gjylameti përplaset me Avenir Pekën (VIDEO)
Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti është "përplasur" me ish-zv.ministrin e Brendshëm Avenir Pekën në debatin në emisionin "Opinion".

Ndërsa Gjylameti po shpjegonte ligjin për sigurinë, Peka vetëm e ndërpriste.

Avenir Peka e ndërpreu në një moment Gjylametin duke iu drejtuar me fjalët "Po flet pa lidhje".

Gjylameti reagoi pas kësaj. Shiheni përballjen mes Gjylametit dhe Avenir Pekës. /Albeu.com/
Shtuar më 22/03/2016, ora 23:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori