Gjithë lezet, Enca i nxjerr 2 milion ndjekësve gishtin e mesit (VIDEO)
View this post on Instagram

@Korona TikTok : therealenca

A post shared by ENCA (@enca) on

Ditët në karantinë e kanë kthyer Instagramin në një arenë sfidash.

Dikush gatuan, dikush kërcen e dikush nxjerr gishtin e mesit, siç bëri edhe Enca së fundmi.

Këngëtarja numëron mbi 2 milion ndjekës në Instagram dhe patjetër që një veprim i tillë do të ngjallte mjafë komente si ato me humor e deri te ato kritikueset./albeu.com/
Shtuar më 31/03/2020, ora 22:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori