Gjarpri pasagjer në makinë, shoferi e godet me fshirëset e xhamave (VIDEO)
Një gjarpër u ngjit në xhamin e një makine e cila ishte në lëvizje por shoferi e hoqi atë me ndihmën e fshirësve të xhamave të automjetit.

Dy persona ishin në makinë duke udhëtuar në Kansas të SHBA-së, kur vunë re gjarprin e ngjitur në pasqyrën anësore të makinës.

Siç shihet në video, gjarpri fillon të zvarritet nëpër xham dhe shoferi përpiqet ta shtyjë atë me fshirëset dhe më në fund përfundon duke e goditur atë.
Shtuar më 30/06/2019, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori