Gjarpri Kobra lë vezët në mes të rrugës dhe largohet (VIDEO
Ngjarja ka ndodhur në një zonë të Indisë së Jugut, ku gjarpri kobra ka nxjerrë nga barku 14-vezë në më pak se një orë dhe është larguar.

Indi- Gjarpri kobra është një zvarranik i rrezikshëm. Madje ajo nuk kujdeset as për të vegjlit e saj. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme ajo i ka lënë vezët e saj në mes të rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në një zonë të Indisë së Jugut, ku gjarpri kobra ka nxjerrë nga barku 14-vezë në më pak se një orë dhe është larguar. /albeu.com/


Shtuar më 11/05/2019, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori