Genta kapet mat me Shpat Kasapin (VIDEO)

kujtoi se po benim foto :) #fiksimiadoleshences @shpatkasapi85

A post shared by Aggeliki Tzi (@genta.91) on

Gentjana Gjalpi, ose siç e njohim shkurt Genta, është padyshim një nga banoret më të përfolura të "Big Brother 5".

Vajza rebele që e jetonte jetën siç i vinte brenda dhe jashtë Bigut, ka munguar në intervista, por ama është shumë aktive në rrjete sociale.

Në një nga videot e saj ajo duket me Shpat Kasapin. Në një moment ajo tenton ta puthi dhe Shpati rregullon flokët. Të ketë më shumë se miqësi? /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2018, ora 12:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori