E FUNDIT/ Aksident në Tiranë, makina plagos këmbësorin
Genta Gjalpi shpërthen në të shara, "sherr" live me menaxherin e VIP-ave (VIDEO)
I ftuar në në emisionin "Glamour Zone", ka qenë menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika. Gjatë intervistës, moderatorja e vendosi përballë një sfide: Xhani duhet të merrte në telefon një mik/mikeshë, dhe ta akuzonte padrejtësisht për diçka, ndërkohë që i gjithë publiku do të shihte reagimin e dyshes.

Xhani, zgjodhi miken e tij të fëmijërisë, ish-banoren e Big Brother, Genta Gjalpin. Ai i telefonon dhe e akuzon se ka hapur fjalë për të, ndërkohë që reagimi i Gentës ishte epik.

Ajo papritur filloi edhe ta ofendonte me fjalë të pista, derisa Xhani ka shpërthyer në të qeshura dhe i ka treguar se janë live në emision.

Shtuar më 05/12/2019, ora 14:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori