Gazi këndon në dasëm vetëm për të bukurën e dheut (VIDEO)
Mbrëmja e djeshme ishte e gjitha dedikuar Irës dhe Gazit. Ata festuan dashurinë e tyre në prani të familjarëve dhe miqve të zemrës.
Gazin e kemi parë edhe në "Portokalli" teksa këndon dhe të mos këndontedasmën e tij nuk do kishte "lezet".

Nën shoqërinë e këngëtares mjaft të dashur Aurela Gaçe, Gazi ka kënduar për të bukurën e tij dhe për të ftuarit.


Shtuar më 02/06/2019, ora 08:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori