Gazetarja dorëhiqet live nga TV: Do luftoj për legalizimin e kanabisit (VIDEO-FOTO)
Nuk është hera e parë ku reporteret japi dorëheqjen live në TV. Charlo Green po raportonte për Klubin e Kanabisit të Alaskës, kur në fund të raportimit deklaroi se ajo ishte pronarja e këtij klubi.

“Unë jam pronarja e këtij klubi dhe do ia dedikoj të gjitha energjitë betejës sime për liri e ndershmëri, e cila nis me legalizimin e kanabisit këtu në Alaskë. Q…! Unë jap dorëheqjen,” tha ajo përpara se të largohej.

Klubi i Kanabisit të Alaskës operon në një zonë ligjore gri, duke përdorur ligjet për marijuanën për përdorim mjekësor.
Gazetarja dorëhiqet live nga TV: Do luftoj për legalizimin e kanabisit

Shtuar më 23/09/2014, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori