Gara e "monstrave" të rrugës: AMG G63, përballë Porsche Cayman dhe Audi RS3 (VIDEO)
Nëse do të vinit përballë Mercedes AMG të modelit të fundit, përkatësisht versioni G63, Audi RS3 dhe Porsche 718 Cayman GTS cila mendoni se do të dilte fitimtar në një garë shpejtësie?

Mercedes me 577 kuaj fuqi garon me dy super makina, por nuk ia del të fitojë garën, megjithëse i konkurron fuqishëm.

Në aerodinamikë dhe në peshë të lehtë triumfon Audi RS3, i cilësuar si mini versioni i Audi A8.

Top Gear e ka bërë këtë provë dhe rezultatet janë në videon e mësipërme.
Shtuar më 08/04/2019, ora 12:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori