Fundi i Botës, amerikanët e kanë zgjidhur edhe situatën apokaliptike (VIDEO)
Pëlqej
Amerika disponon aeroplan edhe në rast se vjen Fundi i Botës.

Madje SHBA-të kanë katër aeroplanë, të tillë që edhe sikur të ndodhë luftë bërthamore dhe askush të mos gjejë shpëtim, së paku presidenti amerikan dhe personat që i rrinë pranë do të mund të shpëtojnë, e citon nje portal australian, Tetova News-i.

Një konvertim i 747 i quajtur E-4B mund t’i bëjë ballë një bombe nukleare, shpërthimeve të asteroideve dhe sulmeve terroriste duke qëndruar në ajër disa ditë edhe pa karburant.

Por, për shkak se vaji i motorit duhet të merret në tokë, fluturimi mund të zgjas “vetëm” shtatë ditë./albeu.com/
Fundi i Botës, amerikanët e kanë zgjidhur edhe situatën apokaliptike

Shtuar më 14/09/2014, ora 14:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori