Fotografi danez tërbon Egjiptin, bën marrëdhënie në majë e piramidës 4500 vjeçare (VIDEO)
Fotografi danez Andreas Hvid ka tërbuar Egjiptin pas një vizitë në Piramidat e famshme të Faraonit. Ai ka dashur të shijojë adrenalinën dhe ka shkelur ligjin duke bërë marrëdhënie me një vajzë në majën e njërës nga piramidat më të vjetra në botë e cila daton para 4500">4500 viteve,shkruan albeu.com

Ndoshta për të është kënaqësi por ai këtë veprim e ka bërë një një shtet mysliman i cili ka ligje të ashpëra ndaj këtyre veprimeve.

E megjithatë ngjarja u zbuluar pasi fotografi ishte larguar nga ky shtet dhe ai tashmë ka nxjerrë edhe një video me vajzën në fjalë.

Ministria egjiptiane ka filluar lëvizjet për ta paditur kurse populli egjiptian është ngritur më këmbë dhe e ofendojnë nëpër rrjete sociale./albeu.com/
Shtuar më 10/12/2018, ora 09:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori