Foshnja rrethohet nga kobra (VIDEO)
Përmes një video e cila qarkullon në Youtube shihet një foshnjë e cila është e rrethuar nga 4 gjarpërinj kobra. Fëmija është mbështjellë me një batanije dhe që fle gjumë. Kobrat rrotullohen rreth foshnjës e nuk dihet arsyeja e këtij veprimi. I habitshëm është fakti se si prindërit lejojnë të ndodhë një gjë e tillë.

Disa prej komentueseve thonë se kjo në Indi njerëzit i heqin dhëmbët dhe gjëndrat e helmit kobrës. Kjo i bën ato të parrezikshme. Kobrat janë të njohur për mënyrën vrastare se si e sulmojnë prenë e tyre. /albeu.com/

Shtuar më 14/06/2016, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori