Flori Mumajesi nuk heq dorë nga Elvana: Nëse me doje, përse më le? (VIDEO)
Vazhdon telenovela mes Flori Mumajesit dhe Elvana Gjatës.

Pavarësisht se mes ish-të dashuruerve ka mbetur vetëm miqësi dhe respekt, duket se mes tyre gjërat ende nuk janë sqaruar.

Kjo për shkak se Flori Mumajesi i cili nuk ka folur ende në lidhje me ndarjen, ka postuar një këngë e cila të krijon përshtypjen që ajo i kushtohet Elvana Gjatës.

"Po nëse më doje, pse më le... merre trupin tim...merre trupin tim..."

Këto fraza emocionuese të shoqëruara edhe me "lyric" janë postuar nga Flori Mumajesi dhe kjo ndodh sa herë Elvana rikthehet në muzikë. /albeu.com/

Shtuar më 08/04/2018, ora 08:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori