Flasin për herë të parë prindërit dhe fëmijët e gjyqtares Fildes Hafizi (VIDEO)
Pas ngjarjes tragjike të ndodhur pak ditë më parë, ku ish-bashkëshorti ekzekutoi në mes të rrugës, gjyqtaren Fildes Hafizi, prindërit dhe fëmijët e viktimës kanë vendosur të flasin për herë të parë për mediat.

Prindërit shprehën dhimbjen e tyre për ndarjen e parakohshme nga jeta teksa bëjnë thirrje për ndihmë në mënyrë që të rriten fëmijët e mbetur tashmë jetimë.

Ndërsa vajza dhe djali të përlotur rrëfejnë përpjekjet e nënës për t'i edukuar dhe arsimuar si dhe raportet në familjen e tyre. /Ora News/
Shtuar më 03/09/2017, ora 18:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori