Flamur Noka vs. Fabian Topollaj, kjo video po thyen rrjetin (VIDEO)
Seancat e mbledhjes në komisionet e Kuvendit apo të Këshillit të Bashkisë së Tiranë janë karakterizuar shpesh nga tensione deri edhe në fyerje, të cilat kanë shkuar në kufijtë e përplasjes fizike.

Në videon e mësipërme, e cila është bërë virale në rrjetet sociale janë mbledhur disa nga episodet më karakteristike të këtyre përplasjeve ku personazhe kryesore janë këshilltari i PD-së në Bashkinë e Tiranë, Fabian Topollaj dhe deputeti demokrat Flamur Noka. /Albeu.com/
Shtuar më 22/02/2017, ora 11:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori