Fifi sjell klipin "Zogo", e xhiron mes kureshtarëve në sheshin "Skënderbej" (VIDEO)
Fifi publikon këngën më të re "Zogo" një ripërpunim i këngës së njohur popullore, "Oj Zogo". Videoklipi është xhiruar në sheshin "Skënderbej" në qendër të Tiranës nën sytë e shumë kureshtarëve të cilët i janë bashkuar asaj duke kënduar dhe kërcyer.
Shtuar më 01/06/2019, ora 08:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori