Festë e "çmendur" për ditëlindje, me kë e kaloi mbrëmjen Capital T (FOTO&VIDEO)
Ditën e djeshme, reperi i njohur, Capital T ka festuar ditëlindjen. Ai ka mbushur 28 vjeç dhe ka zgjedhur që këtë ditë speciale ta kalojë pranë miqve më të ngushtë.

Capitali ka publikuar video në llogarinë e tij personale ku shihet duke festuar deri në orët e para të mëngjesit.

"S’jam shumë tip i jetës së natës po është koha për festë! 29.02.92", shkruan reperivideo. Ai ka publikuar edhe një video ku shfaqet në shoqërinë e miqve, duke zbuluar se ka vendosur të kalojë një natë vetëm me djem.

Festë e "çmendur" për ditëlindje, me kë e kaloi mbrëmjen Capital T (FOTO&VIDEO)

Shtuar më 01/03/2020, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori