Festa kthehet në tragjedi, babai i dy fëmijëve vritet me plumb në gjoks (VIDEO)
Kthehet ne tragjedi nje feste mes miqsh ne SHBA. Babai i dy femijeve, Yemil Arguelles, ishte duke festuar, qeshur egezuar mes batutave e muzikes ne tryeze me miqte e tij kur u qellua ne gjoks nga nje plumb qorr.

Momentet e fundit te 40 vjecarit jane filmuar dhe po bejne xhiron e rrjeteve.

Gjithcka ka ndodhur ne pak sekonda, teksa miqte po festonin ne oborrin e baneses. Burri mban gjoksin me dore dhe bie nga karrigia nderkohe qe te tjeret menduan se pesoi atak.


Ai u dergua ne spital, por per te nuk mund te behej me asgje.
Shtuar më 22/12/2018, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori