Festa e ditëlindjes kthehet në arenë dyluftimi (VIDEO)
Ajo që duhet të ishte një ndër ditën më të bukura për fëmijën që kishte ditëlindjen, u shëndërrua në një arenë lufte ndërmjet të ftuarve.

Video e mëposhtme tregon momentin kur festa e ditëlindjes së një fëmije është kthyer në një arenë dyluftimi mes të ftuarve.

Rreh 20 nëna dhe baballarë shihen duke u përleshur me njëri-tjetrin, ndërsa dikush e ka filmuar ngjarjen me celularë.

Përleshja masive ka ndodhur në një restorant në Miami të Floridas. Shkak i konfliktit mendohet se është bërë një mosmarrëveshje mes dy mysafirëve./albeu.com/

Shtuar më 05/10/2016, ora 13:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori