Fenomen i rrallë në qiellin e Prilepit (VIDEO)
Një fenomen i rrallë natyror është paraqitur në qiellin e Prilepit.

Fenomeni ndodh atëherë kur në qiell ka re shumë të dendura dhe mbi to vërshojnë rreze të panumërta dielli, të cilat depërtojnë nëpër hapësirat bosh të reve, shkruan Shkupi24.com.

Kjo lloj panorame paraqitet zakonisht pasi ka rënë shiu, por se në këtë rast para se të ndodhë pamja e mrekullueshme nuk ka rënë as shi./albeu.com/

Shtuar më 29/09/2014, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori