Femra të zhveshura dhe alkool, videoklipi i ri i Encës qenka siç na ka paralajmëruar (VIDEO)
Prej ditësh Enca na ka paralajmëruar se ka gati videoklipin e ri "Jealous" të cilin sapo e publikoi.

Siç mund ta parashikonim ky videoklip nuk mund të ishte normal pasi Enca e ka zakon të provokoj dhe eksperimentoj me videoklipet.

Gjatë gjithë kohës shfaqen femrazhveshura dhe herë pas here mbi Jaht dhe pamje tepër luksoze.

Enca luan me ngjyrat e veshjes dhe gjithashtu ka zgjedhur të jetë një panterë e vërtetë.

Mbetet të shohim se sa shpejt do të kthehet ne hit kjo këngë e Encës.
Shtuar më 19/07/2019, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori