Fëmija që njeh të gjitha shtetet e botës (VIDEO)
Bijal Jayakar dhe burri i saj i kanë mësuar djalit të tyre 18 muajsh të gjitha shtetet e botës si dhe kryeqytetet e tyre.

Në videon e mësipërme, djali 18-muajsh">18-muajsh, Aanav, na tregon në hartë vendet e shteteve të cilat i përmend e ëma.

Shikoni videon. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2013, ora 13:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori