Fėmija qė fle nė kėmbė (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Keni parė ndonjėherė fėmijė qė tė ketė fjetur nė kėmbė edhe atė nė mes tė dimrit? Nė videon mė poshtė mund tė shihni njė tė tillė. Fėmija rreth 3-vjeē ka fjetur gjumė nė kėmbė gjatė kohės qė kishte dalė pėr ski bashkė me familjen e tij.

Vogėlushi edhe pse luhatet vazhdon tė qėndrojė nė kėmbė symbyllur pėr plot 55 sekonda ndėrsa mė pas rrėzohet. /albeu.com/


Shikoni videon:

Shtuar më 28/03/2012, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.