Fëmija që fle në këmbë (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Keni parë ndonjëherë fëmijë që të ketë fjetur në këmbë edhe atë në mes të dimrit? Në videon më poshtë mund të shihni një të tillë. Fëmija rreth 3-vjeç ka fjetur gjumë në këmbë gjatë kohës që kishte dalë për ski bashkë me familjen e tij.

Vogëlushi edhe pse luhatet vazhdon të qëndrojë në këmbë symbyllur për plot 55 sekonda ndërsa më pas rrëzohet. /albeu.com/


Shikoni videon:

Shtuar më 28/03/2012, ora 14:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}