Fatime Fetai flet për daljet në disko dhe kritikat ndaj saj (VIDEO)
Në mbrëmjen gala ku gratë rrëfyen për përvojat e tyre mes të pranishmëve ishte edhe prokurorja speciale publike, Fatime Fetai.

Këtë vit tema ishte "Kam marrë".

Prokurorja bëri parodi të një pjesë të komenteve për daljen e saj në diskotekë, për të cilën ka marrë kritika nëpër rrjetet sociale.

Ajo ngjarjen e përshkroi sikur të ishte një ngjarje penale.

Ajo tha se sëpari e ka pranuar ftesën e shokut të saj që të dalë në kafe në të cilën ka pasur muzikë karaoke. Ku ka pasur dëshirë të këndojë, por nuk e ka bërë.

Ajo me humor ka shpjeguar ngjarjen, por duke e ndërlidhur dhe përshkruar si ngjarje penalo-juridike. Ajo tha se pasi që ka shkuar në disko, është shpallur e akuzuar nga gjyqi publik.

Në fund të rrëfimit ajo shtoi se gruaja në Maqedoni përballet me paragjykime. "Të luftojmë për shoqërinë në të cilën do të kthehet drejtësia", deklaroi ajo. Grave u porositi që ta bëjnë atë që i bën të lumtur. /albeu.com/


Shtuar më 09/03/2018, ora 11:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori