Është ndarë me Stresin? Keisi duket në "top form" (VIDEO)
Prej disa ditësh në mediat rozë lajmi kryesorë ka qenë ndarja e Stresit dhe kejsit.

Pasi dyshja hoqi njëri-tjetrin nga rrjetet sociale, Kejsi hoqi mbiemrin e dytë, Lushaj, nga Instagrami dhe gjithashtu postoi një foto me mbishkrim i cili i përshtatej fiks një ndarje të mundshme gjithçka u vulos.

Teksa po presim që Keisi të bëjë një nga ato postimet romantike që ka bërë prej tetorit, kur reperi u burgos, ajo na ka befasuar me postimin e radhës.

Në makinë, duke dëgjuar këngën ritmike “O moj pare” të Getinjos, Keisi duket për qejfin e saj teksa këndon në praninë e një shoqeje.

Bukuroshja nuk na jep asnjë shenjë se është duke përjetuar ndonjë krisë në martesë, e megjithatë thashethemet vijojnë të jehojnë, të paktën deri sa të kemi një reagim nga të dyja palët.

style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.917%;">
Shtuar më 17/07/2019, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori