Ermal Mamaqi “viziton” Noizy-n në burg (VIDEO)

Live nga burgu 300 e njistëmbëdhejtë.

A video posted by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on


Pëlqej
Së fundmi në mediat online është përfolur shumë për arrestimin e reperit shqiptar Noizy, pasi u zbulua një video ku ai shihej teksa qëllonte në ajër me pistoletë. Por ditën e sotme mediat informuan se Noizy është liruar nga komisariati.

Por lidhur me këtë ngjarje Ermal Mamaqi dhe vetë reperi Noizy kanë publikuar një video pasditen e sotme teksa shihen bashkë. Me ironi dhe humor Ermali thotë se duhet ti vizitojmë, tu çojmë cigare dhe ushqim pasi ata ndodhen në burg.

Por më pas në video shihet qartë që ata janë duke darkuar ne restorant luksoz dhe nuk ndodhen në ambiente e burgut. /opinion.al
Shtuar më 10/01/2017, ora 23:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori