Ermal Mamaqi publikon video-n e ditëlindjes së djalit (VIDEO)
Për të gjithë ndjekësit në rrjetin social Facebook, aktori i humorit Ermal Mamaqi ka postuar një video realizuar në ditëlindjen e parë të djalit të tij Joelit.

"Sa shpejt ikën koha... Më duket sikur ka kaluar një muaj, por u bë 1 vit... Një kujtim shumë i bukur për familjen tonë dhe për të ftuarit.

Në veçanti fëmijët e Shtëpisë së fëmisë "Zyber Hallulli" që pranuan ftesën për të festuar bashkë me ne", ka qënë postimi i Ermalit. /albeu.com/

Shtuar më 13/10/2014, ora 14:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori