Ermal Mamaqi largohet nga "Tv Klan"? Shfaqet tek "Portokallia" (VIDEO)
Ermal Mamamqi është një nga aktorët e humorit më të pëlqyer në Shqipëri sidomos nga Rinia.

Ai ka një karrier të gjatë në televizionet shqiptare ku prej disa vitesh ka hapur edhe emisionin e tij ku bën rolin edhe të moderatorit edhe humoristit.

Por mesa duket Ermali e ka lënë emisionine vetë për pak kohë dhe është kthyer në "shtëpinë" ku ëhstë rritur, Porotkalli.

Përmes një videoja të publikuar në Instagram Rezi Veleshnja tregon se, Ermali do të ngjitet në skenën e “Portokallisë” këtë të diel.

Ermal Mamaqi sot në ‘Portokalli’. Do ta ndriçojë skenën këtë javë”, shkruan aktori i humorit. /albeu.com/


Shtuar më 23/03/2019, ora 14:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori