Erik Lloshi i jep fund beqarisë sonte, dalin momentet pikante (VIDEO)
Këngëtari i njohur Erik Lloshi, kurorëzon me martesë dashurinë me partneren e tij Rominën. Çifti po martohen me një dasmë madhështore, me shumë të ftuar, mes tyre edhe personazhe VIP.

Të ftuarit kanë nisur të publikojnë video nga dasma dhe në pamjet e mëposhtme mund të shihni momentin kur Erik dhe Romina hyjnë në sallën e dasmës të kapur për dore. Eriku më parë kishte shkuar ta marrë nusen në shtëpi. Këngëtari është fotografuar me Rominën të veshur nuse, në shtëpinë e saj dhe me familjarët.
Shtuar më 17/08/2019, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori