Epokë e re për muzikën, "8D audio" do t'ju ndryshojë perceptimet (VIDEO)
E mbani mend herën e parë që këni parë një film 3D?

Shkuat në kinema, morët syzet e vogla të kuqe dhe blu dhe kjo ju ndryshoi tërësisht dimensionin tuaj të të parit një film.

E njëjta gjë po ndodh së fundmi me "Muzikën 8D".

Rregulli i vetëm është të përdorni kufjet. Me të vërtetë audio vjen në veshët tuaja vetëm nga dy burime por dimensioni 8D e bën atë ta ndjeni brenda jush, anash dhe në çdo cep të mendjes tuaj, shkruan Albeu.com

Për t'ju a bërë më të thjeshtë bashkangjitur me këtë artikull gjeni këngën e Dua Lipës.

Mos harroni kufjet! Na falenderoni më vonë./albeu.com/

Shtuar më 14/11/2019, ora 13:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori