Enca di si të provokojë, ja si i “çmend” fansat e saj (VIDEO)

Tag nje shok/shoqe qe e kishe myt 😂 @sarahlohja ❤️

A post shared by ENCA (@enca) on


Pëlqej
Enca Haxhia po shijon pushimet në det me shoqërinë e saj.

Këngëtarja i mban të informuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale për argëtimin dhe kënaqësitë që po shijon.

Të dielën, ajo ka publikuar një video në të cilën shfaqet duke u larë, ndërsa si pjesë e lojës e fundos në ujë një shoqe të saj.

“Tag një shok/shoqe që e kishe mbyt”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e videos.

Ndërsa këto ditë, Enca kohë pas kohe ka publikuar fotografi nga pushimet e saja, ku në plan të parë është trupi i saj. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2017, ora 21:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori