Elvana Gjata injoron Tuna Sejdiun, nuk i flet në premierën e filmit (VIDEO)
Premiera e filmit “2 gisht mjaltë” në Cineplexx, ishte ngjarja mbrëmë në Prishtinë që mblodhi shumë fytyra të njohura përveç Elvanes dhe Ermalit, protagonistëve kryesorë të filmit komedi.

Një diçka që u vërejt, ishte injoranca para filmit prej Elvanes për t’përshëndetur Tunën.

Shikoni momentin e kapur nga kamera e televizionit T7 më poshtë:
Shtuar më 30/03/2019, ora 14:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori