Eli Fara feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç bën sot (VIDEO)
Sot është dita e Eli Farës. Këngëtarja mjaf e dashur nga publiku feston ditëlindjen.

Eli ka vendosur ta festojë pranë familjes dhe miqëve të ngushtë në Frankfurt.

Ajo dukej shumë e lumtur dhe e surprizuar në momentin kur një djalë afrohet me tortë në duar, teksa të gjithë këndojnë këngën tipike të një feste ditëlindeje.

Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Kohë me familjen”, ka shkruar Eli në videon e publikuar në ‘Instastory’, duke zbuluar kështu se ndodhet pranë njerëzve të zemrës.

Vajza e saj nuk duket në tavolinë, por ka vendosur t’i bëjë një urim publik nënës së saj, duke publikuar të njëjtën video dhe duke shkruar:

“Shpirt i motrës ti. Të bëhesh 100 vjeç mam, të dua”.

E lumtur pranë familjarëve Eli Fara sot ka festuar 52 vjetorin e ditëlindjes së saj.

Shtuar më 22/05/2019, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori