Egoist i madh, çfarë tregon piktura e Ramës kur ishte 5-vjeç (VIDEO)
Pëlqej
Në studion e emisionit Fol me psikologen" të autores Ervisa Lula, e ftuara Lorela Garuli ka interpretuar vizatime te ndryshme fëmijësh.

Ajo është ndalur tek koncepti i familjes se si fëmijët shohin veten dhe prindërit.

Momenti kulminant ka qene interpretimi i vizatimitkryeministrit Edi Rama kur ai ishte 5vjeç, shkruan GSH.

"Ego e madhe dhe rivalitet, detaje interesante se si e sheh ai vëllain me të vogël, Olsin", thotë psikologia, gjë që mund t'a shikoni në video në minutën e 19:00. /albeu.com/

Shtuar më 14/06/2018, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori