Edukatorja keqtrajton fëmijët, pamjet irritojnë jashtë mase prindërit (VIDEO)
Videot kur fëmijët keqtrajtohen në kopësht apo çerdhe janë shtuar sëfundmi nisur edhe nga fakti se institucionet vendosin kamera në këto ambiente.

Pamjet në videon e mësipërme kanë shkaktuar mjaft reagim në rrjetet sociale pasi ato u shpërndanë fillimisht në Brazil dhe më pas në të gjithë botën.

Kamerat kanë fiksuar momentin kur edukatorja keqtrajton fëmijët duke dalë krejtësisht nga misioni i saj.

Gjatë muajve të fundit në Shqipëri ka patur disa raste të tilla, të cilat kanë shkaktuar mjaft reagim në publik. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2018, ora 15:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori