Eduart Ndocaj "zhgarravit" me makeup Kejvinën (VIDEO)
Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar një lojë shumë argëtuese mes politikanit Eduart Ndocajt dhe moderatorit Ermal Mamaqit të cilët duhet t’i bënin makeup-in Kejvinës dhe Olimpias.

Eduarti dhe Ermali kishin vetëm 1 minutë kohë për t’i lyer vajzat me mjetet e makeup-it të cilat pavarësisht se nuk kishin shumë njohuri, arritën t’i përdornin me “mjeshtëri” duke i zhgarravitur dy bukuroshet.

Sfidën në fund e fitoi Ermali meqënëse e kishte zhgarravitur më pak me makeup Olimpian ndërsa Kejvina tregoi se Eduarti i kishte lyer edhe dhëmbët me buzëkuq.
Shtuar më 27/01/2019, ora 10:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori