E tmerrshme, ja si rrihet barbarisht fëmija 3 vjeç në kopshtin privat (VIDEO)
Emisioni “Stop” ka publikuar sot një videotmerrshme ku dëgjohet se si një fëmijë dhunohet dhe lihet të qajë në një kopësht privat në kryeqytet.

Me zë e me figurë mund të shihni se si administratorja e kopështit Diren e dhunon këtë fëmijë në mënyrë brutale dhe ai nuk ndalon së qari, raporton Panorama.

“Pusho, mbylle gojën”, janë të vetmet fjalë që ajo i thotë këtij fëmije. Shihni videon për më tepër. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2016, ora 21:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori