E teproi me dekolten, Ingrit Gjoni i vërsulet gazetarit: Mos u merr me xixat e mia (VIDEO)
Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni është një nga femrat më bombastike të shoëbizzit shqiptar, e cila gjithmonë ka guxuar me paraqitjen e saj në skenë.

E njohur për stilin e saj pa komplekse dhe me plot vetëbesnim, këngëtarja është paraqitur gjithmonë e guximshme me veshjet e saj, jo vetëm në klipe por edhe në studio televizive.

Ditën e djeshme këngëtarja ishte e ftuar në emsionin e “Diell”, ku u paraqit e veshur me një fustan të kuq, plot xixa, i cili ekspozonte pothuajse plotësisht gjoksin e saj.

Kjo paraqitje skenike e këngëtare, veç se la publikun të mbërthyer pas dekoltesë së saj, la edhe moderatorin.
Shtuar më 23/12/2019, ora 10:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori