E sinqertë e pa turp, juristja thotë se do që të jetë gruaja e Bashës (VIDEO)
Juristja e diplomuar në universitetin e Romës “La Sapinza”, Enida Bozheku tashmë është e njohur për batutat e guximshme dhe pa turp.

E ftuar në emisionin "Debati në Channel One" të gazetarit Roland Qafoku, pedagogia e jurisprudencës tha deklaroi se do të donte të ishte nusja e Lulzim Bashës.

"Do doja të isha nusja e Lulzim Bashës për pasurinë 13.1 milionë Euro që do marrë në Strasburg"- deklaroi ajo duke iu referuar vendimit të fundit të Strasburgut në favor të Lulzim Bashës. /albeu.com/Shtuar më 17/01/2018, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori