E rrallë, dy njerëz fluturojnë përkrah avionit (VIDEO)
Përmes kësaj video ju do të shikoni se si përkrah avionit Airbus A380 të kompanisë Emirates, fluturuan dhe dy njerëz.

Pilotët Jetman Yves Rossy dhe Vince Reffet fluturuan mbi qiellin e Dubait përkrah avionit Airbus A380.

Kjo është një risi që vjen pas tre muajve koordinim, planifikim dhe punë mes pilotëve të kompanisë Emirates dhe pilotëve të pajisjes Jetman e cila i lejon njerëzit të fluturojnë në hapësirë. /albeu.com/

Shtuar më 10/11/2015, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori