E RËNDË/ Vajza vret të moshuarin duke e hedhur nga autobusi (VIDEO)
Shpesh në bëjmë veprime pa marrë parasysh pasojat, por rasti që do t'ju tregojmë është vërtetë flagrant.

Një vajzë 25 vjeçare është filmuar nga kamerat e autobusit në SHBA teksa shtyn nga mjeti një të moshuar që kishte probleme në të ecur.

Fillimisht ajo është grindur me moshuarin pasi që ai ka kërkuar një vend për t’u ulur, por vajza nuk e ka pranuar këtë.

I moshuari përplasetasfalt dhe fatkeqësisht humb jetën për shkak të dëmtimeve të marra.

Sipas mediave amerikane 25-vjeçarja Cadesha Bishop akuzohet për vrasjen e të moshuarit dhe është arrestuar.

Shtuar më 16/05/2019, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori