E prek një vajzë por pendohet për tërë jetën (VIDEO)
Pëlqej
Kjo video në Facebook shfaq një ngjarje interesante. Prekjet "pa dashje" në autobus janë jo të rralla dhe shqetësuese.

E kjo video tenton ta trajtojë këtë tematikë në një mënyrë të veçantë por edhe komike.


Shtuar më 11/10/2018, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori