E përplasi makina 20 metra në ajër, shpëton mrekullisht gruaja në Rusi
Një grua e cila po kalonte në kryqëzim është goditur nga një makinë dhe fluturon 20 metra në ajër.

Gruaja e paindetifikuar po ecte nëpër një kalim të këmbësorëve në qytetin Biysk, Rusi kur u godit nga një makinë që po ecte me shpejtësi të madhe.

Ajo u përplas në ajër dhe për fat të mirë arriti që ti mbijetoi këtij aksidenti të tmerrshëm duke u plagosur rëndë me fraktura të shumta.

Çuditërisht ajo përpiqet që të ecë me këmbët e saj duke u mundur të ngrihet.

Aksidenti u filmua nga kamerat e rrugës. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 23:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori